Про проведення чергової п'ятдесят першої сесії Новоукраїнської міської ради восьмого скликання

від  04  вересня 2023 року                                                                        № 174

Про проведення чергової

п'ятдесят першої сесії Новоукраїнської

міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради (зі змінами), затвердженого рішенням міської ради  від 24 листопада  2020 року              № 6:

1. Скликати чергову п'ятдесят першу сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 19 вересня 2023 року о 10.00 годині в приміщені актової зали Новоукраїнської дитячої музичної школи.

1. На порядок денний винести питання:

1. Про перейменування вулиці.
  2. Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської територіальної громади на 2024 рік та плану соціально-економічного розвитку Новоукраїнської міської територіальної громади на 2024-2026 роки.

3)     Про продовження терміну дії цільових програм.

4)   Про затвердження мережі закладів освіти Новоукраїнської міської ради на 2023/2024 навчальний рік.

5)   Про структуру відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради з 01 жовтня 2023 року.

6)   Про затвердження Положення про конкурс на посаду директора закладу дошкільної освіти Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області.

7)   Про діяльність КУ "Новоукраїнський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Новоукраїнської міської ради за 2020-2023 роки.

8)  Про структуру КЗ "Новоукраїнський міський центр соціальних служб " з 01 жовтня 2023 року.

9)  Про структуру виконавчих органів Новоукраїнської міської ради

з 01 жовтня 2023 року.

10)  Про внесення змін до Програми місцевих стимулів для медичних працівників Новоукраїнської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

11) Про продовження терміну дії та внесення змін до програми підтримки учасників антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил), бойових дій на території України та членів їх сімей – жителів Новоукраїнської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

12)   Про затвердження заходів Програми розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг у новій редакції.

13)  Про затвердження положення про управління соціального захисту та охорони здоров'я Новоукраїнської міської ради в новій редакції.

15)   Про розгляд клопотань.

16)  Про внесення  змін до рішення  міської ради від  20 грудня  2022 року  №  942 "Про  бюджет  Новоукраїнської  міської територіальної громади на                  2023  рік".

17)  Про затвердження акта приймання-передачі.

18)  Про передачу комунального майна в оперативне управління служби у справах дітей Новоукраїнської міської ради.

19)  Про передачу в господарське відання комунального майна.

20)  Про передачу в оперативне управління комунального майна.

21)  Про надання згоди на суборенду комунального майна.

22)  Про виконання заходів, передбачених Програмою регулювання чисельності  безпритульних тварин в населених пунктах Новоукраїнської міської територіальної громади на 2023-2024 роки.

23)  Про передачу паливно-мастильних матеріалів.

24)  Питання землекористування та землевідведення.

3. Заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів виконкому Новоукраїнської міської ради, в межах повноважень, взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

1. Головам постійних комісій провести засідання 14 та 15 вересня                          2023 року.

Міський  голова                                              О. Корінний