Новоукраїнська громада отримала три панелі для створення мініелектростанцій

Новоукраїнська громада отримала три панелі для створення мініелектростанцій, за допомогою яких можна заряджати різноманітні гаджети невеликої потужності.

Вони вже обладнанні контролерами та роз’ємами для підключення телефонів, планшетних ПК та інших пристроїв, що мають USB-порти. Сонячні панелі компактного розміру та за потреби можуть бути оперативно встановлені у будь-якому місці громади. У випадку планових чи аварійних відключень електроенергії їх можуть використати у школах, дитячих садках, закладах культури та спорту.

Дане обладнання надане Новоукраїнській ТГ за сприяння благодійної організації Sunflower Seeds Ukraine . Також вдячні Andy Lenec , який організував та реалізував цей проект. Щира подяка Oksana Shabas за сприяння.