Новоукраїнська громада отримала допомогу в межах проекту "Електрозабезпечення громад – SOS"

Для забезпечення резервним джерелом енергопостачання наша громада отримала 3кВт автономну сонячну станцію, що надійшла в нашу ТГ в межах проєкту "Електрозабезпечення громад – SOS". Також серед наданої допомоги, що призначена для створення комфортних та безпечних умов проживання внутрішньо переміщених осіб у Центрі, бензопила та подовжувачі.

Дане обладнання закуповується та передається громадам у рамках проєкту «Електрозабезпечення громад - SOS», що впроваджується Громадська організація "Дана-Центр" за сприяння програми Український Фонд Швидкого Реагування , яку втілює IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США (Department of State ( StateDept ).

Щиро вдячні нашим партнерам за підтримку та надану допомогу.