Інформація про організацію роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради у І півріччі 2023 року

  • 72

 

Протягом І півріччя 2023 року до виконавчого комітету міської ради надійшло 141 звернення громадян, що на 36 звернень менше, ніж за аналогічний період 2022 року, із них 24 письмових, 29 усних, 88 надійшли через органи влади, 3 – через Кіровоградську ОВА, 1 – через Офіс Президента України. 47 звернень вирішено позитивно, на 80 – дано роз’яснення. Згідно з затвердженим графіком у січні-червні 2023 року на особистому прийомі громадян міським головою прийнято 6 осіб та секретарем міської ради – 22.

У І півріччі 2023 року до міськвиконкому надійшло 8 колективних звернень (у І півріччі 2022 році – 3), в яких порушувались питання про перейменування вулиць, перевезення міським транспортом та благоустрій міста.

Найбільше звернень надійшло з питань соціального захисту – 60 (у січні-червні 2022 року – 108), комунального господарства – 30 (у січні-червні 2022 року – 33), охорони здоров'я – 16 (у січні-червні 2022 року – 15).

У січні-червні 2023 року надійшло 4 неодноразових звернень.

Протягом звітного періоду надійшло 14 звернень від пенсіонерів, від пенсіонерів з числа військовослужбовців – 22, 29 – від осіб з інвалідністю, 3 – від учасників бойових дій, 23 – від внутрішньо переміщених осіб.

У І півріччі 2023 року на Кіровоградський регіональний контактний центр  надійшла 1 скарга про некоректну поведінку працівників комунальної установи "Центр соціальних послуг Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області". На адресу Міністерства охорони здоров'я надійшла 1 скарга на сімейного лікаря щодо ігнорування на телефонні дзвінки.

Необхідно зазначити, що загалом до органів влади протягом звітного періоду надійшло 88 звернень, із них: 71 – на урядову "гарячу лінію", 13 – до регіонального контактного центру Кіровоградської обласної військової адміністрації, 4 – до інших органів влади.

Громадяни зверталися з таких питань: про надання допомоги на лікування та для інших потреб, про забезпечення безкоштовними ліками та засобами індивідуального захисту, про надання гуманітарної допомоги, про порушення правил санітарного стану, ремонту доріг, благоустрою та інших питань.

Протягом І півріччя 2023 року було отримано і направлено на розгляд посадовим особам міськвиконкому 69 заяв зі службових питань, що на 25 заяв більше, ніж у І півріччі 2022 року. В основному громадяни звертаються стосовно знесення зелених насаджень, квартирного обліку (розглянуті на засіданнях виконавчого комітету міської ради), про надання додаткової пільги учасникам АТО (ООС), про видачу довідок про доходи, про пасіку та інші.

За результатами розгляду звернень громадянам надані письмові або усні відповіді у терміни, які не перевищували обумовлені статтею 20 Закону України "Про звернення громадян".