Про оголошення Дня жалоби

Розпорядження

19 жовтня 2023 року                                                                                         № 200

Про оголошення Дня жалоби

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою вшанування пам’яті військовослужбовця, молодшого сержанта Збройних Сил України Харченка Ігоря Валерійовича, який помер внаслідок бойових поранень при захисті Батьківщини під час збройної агресії російської федерації проти України та виконання військових обов'язків за свободу і незалежність України:

1. Оголосити 21 жовтня 2023 року Днем жалоби.

2. У День жалоби на знак скорботи за загиблим земляком приспустити Державний Прапор України з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, комунальних підприємств і закладів, державних підприємств, установ та організацій на території Новоукраїнської міської територіальної громади.

3. Обмежити проведення будь-яких масових заходів, крім тих, які спрямовані на захист України.

4. Довести дане розпорядження до мешканців громади через офіційний сайт міської ради та засоби масової інформації.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Заступник міського голови                                                       Людмила БІЛОКОЗ