Запрошуємо на традиційний фестиваль пиріжка "Діцман"

У Новоукраїнській громаді з початку повномасштабного вторгнення усі заходи благодійні, кожним з них ми наближаємо Перемогу, підтримуючи наших Захисників та Захисниць.

Цього разу готуємося до традиційного фестивалю пиріжка «Діцман», який відбудеться у нашій громаді уже вчетверте. Вдруге у новому форматі – без веселощів, танців та співів, а лише з бажанням передати Воїнам-землякам частинку дому разом із смаколиками.

Отож, 30 жовтня о 15:00 годині чекаємо на смачні вироби жителів громади та гостей ТГ в міському палаці культури «Ювілейний» (вул. Соборна, 55).

Закарбуємо мить у спільному фото, яке увійде в історію нашої громади, зробимо добру справу і нагодуємо наших Захисників смачними пиріжками-діцманами.

Але крім пиріжків, хочемо надіслати нашим Героям теплі шкарпетки та рукавички. Тож усі охочі також можуть долучатися!

А ми подбаємо, щоб зібрані теплі речі та смаколики від учасників фестивалю отримали наші Захисники на передовій.