У Новоукраїнці продовжили висадку алеї катальп, на честь Героїв-Захивників.

18 жовтня у Новоукраїнці продовжили висадку алеї катальп, на честь Героїв-Захивників. Цього разу до акції долучились люди, яким довелось через війну залишити попередні місця проживання та будувати нове життя у нашій громаді. Це представники ради з питань ВПО при Новоукраїнській міській раді та небайдужі громадяни із числа внутрішньо переміщених осіб.

Спільно із іншими жителями Новоукраїнки було продовжено висадку катальп обабіч вулиці Миколи Вороного. Нагадуємо, що минулої п’ятниці уже було висаджено 120 саджанців цих дерев. Сподіваємось, що небайдужі громадяни, долучившись до процесу висадки, і вподальшому будуть допомагати в догляді Алеї, яка має стати окрасою міста та знаком пам’яті героїчному подвигу земляків – Захисників України.