Ставайте донорами крові для наших Захисників!

Запрошуємо усіх охочих ставати донорами крові для наших Захисників!

У Новоукраїнці буде діяти центр збору донорської крові, яка буде в подальшому використовуватись для надання медичної допомоги постраждалим в зонах бойових дій!!!

Для того, щоб здати кров необхідно зареєструватись, подавши заявку в онлайн формі:

https://docs.google.com/.../1JS_CDgH9uuaXkuBE88gGsC8.../edit або, зателефонувавши за номером 0982604307 спеціалісту управління соціального захисту та охорони здоров’я міської ради Романенко Валентині Іванівні.

Виїзний забір крові стане можливим, якщо на процедуру донорства зареєструється не менше 100 жителів громади!

Тому просимо всіх, хто має можливість долучитись до акції здачі крові, адже саме ви можете врятувати життя нашим захисникам або цивільним людям, які постраждали внаслідок війни.

Про день збору донорської крові буде повідомлено додатково через сторінки соціальних мереж Новоукраїнської міської ради та медичних закладів громади.