Майже два роки триває найгарячіший етап десятилітньої війни з російськими загарбниками. І вже понад сорок наших земляків полягли, захищаючи нашу державу від окупантів.

24 листопада Новоукраїнська громада провела до небесного війська Воїна-Захисника Станіслава Зицина.

Станіслав народився 11 вересня 1989 року у місті Новоукраїнка, був єдиним сином у батьків.

З 1996 по 2004р. навчався у школі №6, а з 2004 по 2007 р. у ПТУ №40 зі спеціальності маляр-штукатур.

З 2007 по 2008 р. проходив строкову військову службу.

Найбільшим захопленням Станіслава був футбол. З дитинства долучався до тренувань з цього виду спорту та  грав нападаючим за збірну Новоукраїнки з футболу.

Саме з тих часів у нього залишилось чимало добрих друзів, які пам’ятають його як щиру і добру людину.

Чимало життєвих випробувань припало на долю Станіслава. Так у жовтні 2015 року пішли з життя його батьки.

А найбільшим із випробувань Станіслава Зицина стала військова служба. У січні 2023 року його було призвано до Збройних Сил України. Станіслав не уникав призову, не шукав легкої служби, а був у самому пеклі війни, захищаючи Бахмут.

«Саме тут, біля фортеці Бахмут, він прийняв свій останній бій із переважаючими силами ворога.

Довгий час Станіслава Олександровича вважали зниклим безвісти. І лише нещодавно було знайдено та ідентифіковано його останки. Та встановлено, що старший солдат, старший механік-водій Зицин Станіслав Олександрович загинув в районі населеного пункту Богданівка Бахмутського району Донецької області.

Висловлюю щирі співчуття рідним Станіслава, які підтримували його після втрати батьків.

Схиляємо голови, вшановуючи пам’ять Героя-Захисника, який не пошкодував свого життя, захищаючи Україну.

Завдяки його подвигу і самопожертві ми стаємо ближчі до нашої Перемоги, і ми ніколи не забудемо усіх тих, хто наближаючи її, пішов до лав небесного війська…» - зазначила під час прощальної церемонії заступниця міського голови Людмила Білокоз.

Вічна слава Героям України!

З 2007 по 2008 р. проходив строкову військову службу.

Вічна слава Героям України!