Розпорядження про проведення позачергової 55 сесії Новоукраїнської міської ради восьмого скликання

Розпорядження

30 листопада 2023 року                                                        № 229

Про проведення позачергової

п'ятдесят п'ятої сесії Новоукраїнської

міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради (зі змінами), затвердженого рішенням міської ради від 24 листопада 2020 року              № 6:

1. Скликати позачергову п'ятдесят п'яту сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 06 грудня 2023 року о 15.00 годині в приміщені виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.
  2. На порядок денний винести питання:
  1. Про структуру та штатну чисельність КЗ "Новоукраїнський міський центр тимчасового проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб" з 08 грудня 2023 року.
  2. Про розгляд заяви Мамонової І.М.
  3. Про внесення змін до Програми підтримки внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у зв`язку із введенням воєнного стану на 2023-2026 роки.
  4. Про розгляд клопотань.
  5. Про фінансове забезпечення реалізації Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Новоукраїнської міської територіальної громади на 2020-2028 роки у новій редакції.
  6. Про внесення змін до рішення міської ради від 20 грудня 2022 року № 942 "Про бюджет Новоукраїнської міської територіальної громади на 2023 рік".

Міський голова                                       Олександр КОРІННИЙ