Розпорядження про проведення чергової 56 сесії Новоукраїнської міської ради восьмого скликання

Розпорядження

30 листопада 2023 року                                                № 230

Про проведення чергової

п'ятдесят шостої сесії Новоукраїнської

міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради (зі змінами), затвердженого рішенням міської ради від 24 листопада 2020 року              № 6:

1. Скликати чергову п'ятдесят шосту сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 19 грудня 2023 року о 10.00 годині в приміщені актової зали Новоукраїнської дитячої музичної школи.

1. На порядок денний винести питання:
  1. Про вшанування пам'яті.
  2. Про перейменування вулиць.

3) Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської територіальної громади на 2023 рік.

4) Про включення комунального майна до переліку об’єктів комунальної власності Новоукраїнської міської територіальної громади.

5) Про надання згоди на списання майна КП "Водокомунгосп".

6) Про внесення змін до Програми розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг жителям Новоукраїнської міської територіальної громади понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, на 2021-2026 роки.

7) Про внесення змін до додатку 2 Програми місцевих стимулів для медичних працівників Новоукраїнської міської територіальної громади на 2021-2026 роки.

8) Про затвердження Програми проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників бюджетних закладів та установ Новоукраїнської територіальної громади на 2024-2026 роки.

9) Про затвердження розпоряджень міського голови.

10) Про розгляд клопотань щодо відшкодування компенсаційних виплат за пільгові перевезення залізничним транспортом.

11) Про внесення змін до додатку Програми "Розвиток та удосконалення цивільного захисту населення Новоукраїнської міської територіальної громади на 2018-2026 роки".

12) Звіт про роботу Поліцейського Новоукраїнської міської територіальної громади.

13) Про затвердження плану роботи Новоукраїнської міської ради на 2024 рік.

14) Про погодження продовження терміну дії контракту з керівником КП "Водокомунгосп".

15) Про погодження продовження терміну дії контракту з керівником Новоукраїнського ЖКП.

16) Про погодження продовження терміну дії контракту з директором КУ "Центр соціальних послуг Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області".

17) Про звільнення служби у справах дітей Новоукраїнської міської ради від сплати державного мита в 2024 році.

18) Про затвердження кошторису видатків фонду охорони навколишнього природного середовища Новоукраїнської міської територіальної громади на 2024 рік.

19) Про бюджет Новоукраїнської міської територіальної громади на 2024 рік.

20) Про розгляд клопотань.

21) Про внесення змін до рішення міської ради від 20 грудня 2022 року № 942 "Про бюджет Новоукраїнської міської територіальної громади на 2023 рік".

22) Про розгляд питань землекористування та землевідведення.

3. Заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів виконкому Новоукраїнської міської ради, в межах повноважень, взяти участь у підготовці проєктів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання комісій  12, 13, 15 рудня  2023 року.

Міський голова                                       Олександр КОРІННИЙ