Новоукраїнська громада попрощалася із одним з наймолодших воїнів міста - Анатолієм Чебаном.

  • 156

Ще одна непоправна втрата...

11 грудня Новоукраїнська громада прощалася із одним з наймолодших воїнів нашого міста - Анатолієм Чебаном.

Йому назавжди залишиться 22 роки…

Народився Анатолій 9 травня 2001 року у місті Помічна. А після переїзду родини у Новоукраїнку навчався у місцевій 8-ій школі. По завершені якої вступив до Новоукраїнського ПТУ-40 за спеціальністю механізатора.

Далі працював у Помічнянській дистанції колії Одеської залізниці майстром обслуговування залізничної колії.

"Будучи справжнім патріотом України, Анатолій став на захист країни у 2023 році, хоча мав законні підстави не бути мобілізованим.

У літку 2023 наш Захисник проходив військовий вишкіл у Житомирі і вже незабаром у штурмовому підрозділі захищав разом з побратимами свободу і незалежність нашої держави.

5 грудня 2023 року, виконуючи свій військовий обов'язок солдат Чебан Анатолій Іванович загинув в районі села Новомихайлівка Покровського району Донецької області.

У Анатолія залишилась родина, син Нікіта, багато друзів, які пам’ятають його як доброзичливу, веселу людину, вірного друга, надійного побратима, готового завжди підставити плече прийти на допомогу у скрутну хвилину.

Війна, з якою загарбницька росія прийшла на нашу землю, забирає найкращих. На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. В цю гірку мить ми поділяємо горе родин та схиляємо голови в глибокій скорботі" - зазначив під час прощальної церемонії Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний.

Вічна слава Героям, які ціною власного життя виборюють нашу свободу та незалежність!