До уваги  суб’єктів  господарювання  та жителів громади

Рекомендуємо дотримуватись розпорядження ради оборони Кіровоградської області про заборону після 22.00 години проведення концертів, дискотек, шоу, виступів професійних та аматорських  колективів, ярмарків, спортивних змагань, навіть з благодійною  метою. Заборону  розповсюджено   на роботу  закладів торгівлі, барів, ресторанів, кафе, баз відпочинку.  У нічний час, із двадцять другої до восьмої години забороняється гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими  джерелами  побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів. У цей час встановлено  відповідний  режим  тиші, якого необхідно дотримуватися.

Суб’єктам господарювання  незалежно від форм власності  зупинити реалізацію (продаж, торгівлю) шутих (петард), феєрверків, салютів  та інших  піротехнічних  виробів  класів F2, F3 та F4 на території Новоукраїнської громади.

Інші оголошення

Всі оголошення