Розпорядження про проведення чергової 57 сесії Новоукраїнської міської ради восьмого скликання

Розпорядження

15  січня  2024 року                                                                                             № 9

Про проведення чергової

п'ятдесят сьомої сесії Новоукраїнської

міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради (зі змінами), затвердженого рішенням міської ради  від 24 листопада  2020 року              № 6:

1. Скликати чергову п'ятдесят сьому сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 26 січня 2024 року о 10.00 годині в приміщені актової зали Новоукраїнської дитячої музичної школи.

1. На порядок денний винести питання:
  1. Про вшанування пам'яті.

2)    Про прийняття у комунальну власність.

3)    Про передачу в господарське відання комунального майна.

4)    Про внесення змін до Регламенту Новоукраїнської міської ради.

5)    Про звільнення служби у справах дітей Ганнівської сільської ради від сплати державного мита в 2024 році.

6)   Про стан виконання в 2023 році Програми соціальної підтримки населення на території Новоукраїнської міської територіальної громади на 2021-2026 роки".

7)  Про стан виконання Програми підтримки учасників антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил), бойових дій на території України та членів їх сімей – жителів Новоукраїнської міської територіальної громади на 2021-2026 роки.

8)    Про стан виконання в 2023 році Програми підтримки внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у зв`язку із введенням воєнного стану на 2023-2026 роки.

9)   Про затвердження розпоряджень Новоукраїнського міського голови.

10)  Про затвердження заходів Програми розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг у новій редакції.

11)  Про розгляд заяви.

12)  Про затвердження Положення про порядок використання шкільних

автобусів Новоукраїнської міської ради у новій редакції.

13)  Про затвердження  фінансового плану  КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської міської ради на 2023 рік у новій редакції.

14)  Про затвердження  фінансового звіту  КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської міської ради за 2023 рік.

15)  Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Новоукраїнська міська лікарня" Новоукраїнського міської ради на 2023 рік у новій редакції.

16)   Про затвердження фінансового звіту комунального некомерційного підприємства "Новоукраїнська міська лікарня" Новоукраїнського міської ради за 2023 рік.

17)   Про затвердження  фінансового плану  КП "Водокомунгосп"  на 2023 рік у новій редакції.

18)   Про затвердження  фінансового плану   Новоукраїнського ЖКП   на 2023 рік у новій редакції.

19)   Про затвердження звіту про виконання бюджету Новоукраїнської міської територіальної громади за 2023 рік.

20)  Про розгляд клопотань.

21)  Про внесення  змін до рішення  міської ради від  19 грудня  2023 року  №  1340 "Про  бюджет  Новоукраїнської  міської територіальної громади на   2024  рік".

22)  Про розгляд питань землекористування та землевідведення.

3. Заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів виконкому Новоукраїнської міської ради, в межах повноважень, взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання комісій  23 та 25 січня  2024 року.

Міський голова                                          Олександр  КОРІННИЙ