Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕСТЕН-ІСС» (скорочено ТОВ «ВЕСТЕН-ІСС») повідомляє про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами по промисловому майданчику №2 (АЗС м. Новоукраїнка)

Ідентифікаційний  код юридичної особи в ЄДРПОУ: 36584880

Популярне резюме:

Юридична адреса суб’єкта господарювання: Україна, 01104, м.Київ, вул. Ломаківська буд.4.

Поштова адреса 03040, м. Київ, вул. Васильківська, буд 6, абонентська скринька №74.

Контактний номер телефону +38(050)415-76-52,

e-mail: e_semenenko@vnt-group.com.ua

Місце розташування промислового майданчика №2 підприємства: 27100, Кiровоградська область, Новоукраїнський район м. Новоукраїнка  вулиця Вокзальна (Карла Mapкса) будинок 44а.

Метою отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами є отримання офіційного документу дозвільного характеру у сфері охорони атмосферного повітря, який надає право експлуатувати об´єкти, на майданчику підприємства, з яких надходять в атмосферне повітря забруднюючі речовини та їх суміші.

Згідно Закону України "Про оцінку впливу на довкілля"№ 2059-VIII від 23.05.2017 р.. та Постанови Кабінету Міністрів України №1010 від 13.12.2017  планова діяльність ТОВ «ВЕСТЕН-ІСС» не підлягає оцінці впливу на довкілля.

Основним видом діяльності підприємства згідно КВЕД: є оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами (код 46.71).

На промисловому майданчику №2 ТОВ «ВЕСТЕН-ІСС» виконуються роботи по зберіганню та роздачі пального споживачам. Режим роботи об'єкта - цілодобовий. Для виконання виробничих процесів на території АЗС розташовані:

- резервуар для зберігання дизельного палива об'ємом  5м3;

- одну паливороздавальну колонку Petro Primus (для ДП);

- пункт АГЗП  - розміщено два резервуари для зберігання СВГ об'ємом  4,92м3 кожний;

- одну газозаправну колонку марки АСТРА-2-07.

На АЗС здійснюються наступні технологічні операції:

-приймання скрапленого вуглеводневого газу з автомобільних цистерн в резервуари;

-зберігання скрапленого вуглеводневого газу в резервуарах;

-заправка газом автотранспортних засобів через газороздавальну колонку «АСТРА 2-07».

-приймання дизельного палива з автомобільних цистерн в резервуар;

-зберігання дизельного палива  в резервуарі;

-заправка дизельним паливом автотранспортних засобів через паливороздавальну колонку.

Максимальні сумарні викиди забруднюючих речовин з джерел викидів складуть: пропан – 0,47340 т/рік, бутан – 0,456672 т/рік,  вуглеводні гpаничні С12-С19 – 0,0031518т/рік; вуглеводні ароматичні – 0,000004748т/рік; сірководень(H2S) – 0,0000088632 т/рік.;

Промисловий майданчик №2 ТОВ «ВЕСТЕН-ІСС» не має виробництв та технологічного устаткування на яких повинні впроваджуватись найкращі доступні технології та методи керування.

За ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря дане підприємство відноситься до об’єктів третьої групи.

Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від майданчика підприємства не перевищують нормативів ГДВ, установлених законодавством України. Перевищень ГДК забруднюючих речовин на межі житлової забудови не відбувається, тому негативного впливу на елементи навколишнього середовища даний майданчик не чинитиме і не вплине на санітарно-гігієнічну ситуацію в зоні постійного проживання населення.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не розробляються, об’єктів третьої групи.

Аварійні та залпові викиди на промисловому майданчику №2 підприємстві відсутні.

Для одержання додаткової інформації прохання звертатися на підприємство за телефоном:         +38(050)415-76-52, або до розробника документів +38 (066) 465-22-80

Збір зауважень громадських організацій та окремих громадян по даному питанню проводить (протягом місяця з дати публікації повідомлення)  Кіровоградська обласна військова адміністрація за адресою: 25006, м. Кропивницький-06, пл. Героїв Майдану, 1 телефон 8 (0522) 24-17-25 , е-mail: ekologkr2019@gmail.com

Інші оголошення

Всі оголошення