Конкурс з визначення перевізника твердих та рідких побутових відходів на території Новоукраїнської міської територіальної громади 1. Повне найменування: виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради. 2. Юридична адреса: 27100, м. Новоукраїнка, ву

1. Повне найменування:

виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради.

2. Юридична адреса:

27100, м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 70.

3. Прізвище, посада та номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами конкурсу:

Кошель А.Ю. – заступник міського голови, кабінет № 3, тел. 2-16-36.

4. Дата проведення конкурсу –09 лютого 2024 року о 14.00.

5. Інформація про об’єкти, які виставляються на конкурс:

послуги з вивезення рідких та твердих побутових відходів.

6. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою до виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради, 27100, м. Новоукраїнка, вул. Покровська,70, кабінет № 3. Кінцевий термін подання – 05 лютого 2024 року. У разі надсилання конкурсної пропозиції поштою, в конверті з описом повинна міститися окремо заява, передбачена документація та окремо запечатаний і скріплений печаткою учасника конверт з конкурсною пропозицією.

7. Способи і місце отримання конкурсної документації:

виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради, 27100, м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 70, кабінет № 3, протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь у конкурсі, особисто або надсилається поштою.