Розпорядження про проведення чергової 58 сесії Новоукраїнської міської ради восьмого скликання

розпорядження

05  лютого  2024 року                                                        № 20

Про проведення чергової

п'ятдесят восьмої сесії Новоукраїнської

міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради (зі змінами), затвердженого рішенням міської ради  від 24 листопада  2020 року              № 6:

1. Скликати чергову п'ятдесят восьму сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 20 лютого 2024 року о 10.00 годині в приміщені актової зали Новоукраїнської дитячої музичної школи.

1. На порядок денний винести питання:
  1. Про виконання Стратегії розвитку, Програми соціально-економічного

та культурного розвитку і Плану соціально-економічного розвитку Новоукраїнської міської територіальної громади за 2023 рік.

2)     Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської територіальної громади на 2024 рік.

3)  Про внесення змін до складу Комітету з управління впровадження Стратегії розвитку Новоукраїнської міської територіальної громади.

4)  Про звіти отримувачів коштів бюджету Новоукраїнської міської територіальної громади у 2023 році.

5)    Про звіти старост Захарівського, Мар'янопільського та Фурманівського старостинських округів за роботу у 2023 році.

6)    Про передачу комунального майна.

7)    Про передачу комунального майна в оперативне управління.

8)    Про списання комунального майна.

9) Про затвердження Програми "Розвиток та удосконалення цивільного захисту населення Новоукраїнської міської територіальної громади на 2018-2026 роки" у новій редакції.

10)  Про внесення змін до Програми "Поліцейський офіцер громади" Новоукраїнської міської територіальної громади на 2022-2025 року.

11)    Про внесення змін до Комплексної програми цільового забезпечення

призову громадян України на військову службу під час мобілізації, військову службу за контрактом, проходження служби у резерві, територіальної оборони та приписки юнаків до призовної дільниці на території Новоукраїнської міської територіальної громади на 2023-2025 роки.

12)  Про затвердження Програми "Розвиток та удосконалення цивільного захисту населення Новоукраїнської міської територіальної громади на 2018-2026 роки" у новій редакції.

13)  Про звільнення у 2024 році окремих категорій осіб від оплати вартості адміністративної послуги, яка зараховується до бюджету Новоукраїнської міської територіальної громади.

14)  Про звіт міського голови про здійснення виконавчими органами  Новоукраїнської міської ради державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності за 2023 рік.

15)  Про внесення змін до Програми розвитку освіти Новоукраїнської міської територіальної громади на 2024-2028 роки.

16)  Про затвердження заходів Програми розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг у новій редакції.

17) Про внесення змін до Програми підтримки внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у зв`язку із введенням воєнного стану на 2023-2026 роки.

18) Про затвердження розпорядження Новоукраїнського міського голови.

19) Про затвердження  фінансового звіту  КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської міської ради за 2024 рік у новій редакції.

20)  Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Новоукраїнська міська лікарня" Новоукраїнського міської ради на 2024 рік у новій редакції.

21)   Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Новоукраїнська міська лікарня" Новоукраїнського міської ради на 2024 рік.

22)   Про затвердження звіту про виконання фінансового плану  КП "Водокомунгосп"  за 2023 рік.

23)   Про затвердження звіту про виконання  фінансового плану   Новоукраїнського ЖКП   за 2023 рік.

24)   Про роботу комунального закладу "Міський інклюзивно-ресурсний центр" Новоукраїнської міської ради за 2023 рік.

25)   Про фінансове забезпечення реалізації на 2024 рік Програми реформування  і  розвитку житлово-комунального господарства Новоукраїнської міської територіальної громади на 2020-2026 роки.

26)   Про розгляд клопотань.

27)  Про внесення  змін до рішення  міської ради від  19 грудня  2023 року  №  1340 "Про  бюджет  Новоукраїнської  міської територіальної громади на                  2024  рік".

28)  Про розгляд питань землекористування та землевідведення.

3. Заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів виконкому Новоукраїнської міської ради, в межах повноважень, взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання комісій  13, 15 та 16 лютого  2024 року.

Міський голова                                   Олександр  КОРІННИЙ