Обґрунтування технічних та якісних  характеристик предмета закупівлі "Послуги зі збирання та перевезення сміття" (лютий 2024 р.)

  • 91

Обґрунтування технічних та якісних  характеристик предмета закупівлі здійснювалось відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил: Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» від 25.06.1991 № 1264-ХІІ (із змінами і доповненнями), Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» від 24.02.1994р. № 4004-XII. Обґрунтування розміру бюджетних призначень та/або очікуваної вартості предмета додатковї закупівлі. Очікувана вартість предмета закупівлі послуг з благоустрою, утримання вулично-шляхової мережі, а саме: послуги зі збирання сміття з урн, збирання розкиданого сміття по території міста, у громадських місцях, паркових зонах, біля закладів освіти, обабіч доріг, прилеглої території кладовищ та місць видалення відходів, послуги зі збирання побутових відходів навколо контейнерних майданчиків.

Послуги з перевезення сміття (навантаження та транспортуванням до місця видалення відходів) складає 722 000,00 грн. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на підставі попередніх розрахунків з урахуванням запланованих поточних завдань на 2024 рік.

Як основа, для встановлення очікуваної вартості послуг, використовувались як ціни власних попередніх закупівель (укладених договорів) на закупівлю цих послуг так і ціни відповідних закупівель минулих періодів, інформація про які міститься в електронній системі закупівель «Prozorro». Очікувана вартість предмета закупівлі визначена (розрахована) методом порівняння ринкових цін. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на товари та послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі та  в електронній системі закупівель “Prozorro”.