Розпорядження про проведення чергової 59 сесії Новоукраїнської міської ради восьмого скликання

Розпорядження

05  березня  2024 року                                          № 45

Про проведення чергової

п'ятдесят дев'ятої сесії Новоукраїнської

міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради (зі змінами), затвердженого рішенням міської ради  від 24 листопада  2020 року              № 6:

1. Скликати чергову п'ятдесят дев'яту сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 19 березня  2024 року о 10.00 годині в приміщені актової зали Новоукраїнської дитячої музичної школи.

1. На порядок денний винести питання:
  1.   Про вшанування пам'яті.

2)  Про затвердження Комплексної Програми підтримки військовослужбовців Сил територіальної оборони та Збройних Сил України на 2024 рік.

3)  Про внесення змін до рішення Новоукраїнської міської ради.

4)  Про передачу комунального майна в оперативне управління.

5) Про  виконання заходів Програми регулювання чисельності безпритульних тварин в населених пунктах Новоукраїнської міської територіальної громади на 2023-2024 роки.

6)  Про затвердження Примірних договорів оренди комунального майна у новій редакції.

7)    Про списання комунального майна.

8)    Про затвердження  фінансового плану  КП "Водокомунгосп"  на 2024 рік у новій редакції.

9)    Про затвердження  фінансового плану  КП "Водокомунгосп"  на 2024 рік у новій редакції.

10)   Про затвердження заходів Програми розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг у новій редакції.

11)  Про затвердження проєктно-кошторисної документації.

12)    Про проекти, що фінансуються у рамках Програми з відновлення

України у 2024 році.

13)    Про розгляд заяви.

14)   Про розгляд клопотань.

15)  Про внесення  змін до рішення  міської ради від  19 грудня  2023 року  №  1340 "Про  бюджет  Новоукраїнської  міської територіальної громади на                  2024  рік".

16)    Про розгляд питань землекористування та землевідведення.

3. Заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів виконкому Новоукраїнської міської ради, в межах повноважень, взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання комісій  12, 14 та 15 березня  2024 року.

Міський голова                                                                     Олександр  КОРІННИЙ