До уваги сільгосптоваровиробників та пасічників!

Новоукраїнське районне управління Головного управління  Держпродспоживслужби  в Кіровоградській області  з метою профілактики отруєння бджіл, підвищення  обізнаності щодо вимог  законодавства у сфері бджільництва, в тому числі застосування засобів захисту рослин та для забезпечення  стабільного  епізоотичного благополуччя  Новоукраїнського району  в зв’язку з напруженою  ситуацією із захворюванням тварин на сказ  запрошує взяти участь у нараді о 10 год. 00 хв., 15 березня 2024 року в приміщенні  управління  за адресою: вул. Юрія Чайковського, 4 м. Новоукраїнка.

План наради:

• Профілактика отруєння бджіл  при використанні  засобів захисту  рослин та порядок проведення  реєстрації пасік;
  • Про забезпечення стабільного епізоотичного благополуччя в Новоукраїнському району (сказ)

Інші оголошення

Всі оголошення