Потужні генератори для безперебійної роботи комунальних підприємств отримала Новоукраїнська громада.

Новоукраїнська громада отримала від Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) потужні генератори для забезпечення безперебійного електропостачання. Один з них працюватиме на станції другого підйому, яка забезпечує подачу води споживачам централізованої системи водопостачання. Інший буде використовуватися як мобільна система електрозабезпечення для очисних споруд та КНС (каналізаційних насосних станцій) у випадках відсутності електроенергії.

Ворожі обстріли території Україні доводять наскільки важливо мати автономні джерела живлення для того, щоб жителі громади і надалі могли отримувати базові послуги, зокрема водопостачання та водовідведення.

Продовжуємо працювати над забезпеченням наших підприємств та комунальних закладів засобами резервної електрогенерації. Адже якісне надання послуг є одним із пріоритетних напрямів діяльності у Новоукраїнській громаді.

Дякуємо партнерам за співпрацю та надану допомогу!