На території Новоукраїнського району виявлено захворювання тварин на АЧС.

На території Новоукраїнського району виявлено випадки африканської чуми свиней. Надаємо вам інформацію щодо ознак хвороби та заходів щодо запобігання її поширенню, рекомендовану спеціалістами Держпродспоживслужби.

Варто зазначити, що 6 березня 2024 року проведено засідання протиепізоотичної комісії Новоукраїнської районної військової адміністрації щодо африканської чуми свиней, яка виявлена на території Тишківської громади Новоукраїнської району.

Комісією прийнято рішення:

Оголосити територію ТОВ «Агрофірма «Світанок» село Тишківка, Тишківської громади Новоукраїнського району епізоотичним вогнищем неблагополучного пункту по африканській чумі свиней та встановити карантин.

Визначити зону захисту, яка безпосередньо межує з епізоотичним вогнищем, радіусом 3 км, до якої віднести село Тишківка Тишківської громади Новоукраїнського району Кіровоградської області.

Визначити зону спостереження (нагляду) радіусом 7 км від зовнішніх меж зони захисту, до якої віднести села Володимирівка, Липняжка, Водяне, Богданівка, Новомихайлівка, Мартинівка, Новотишківка, Андріївка, Вірне, Гаївка, Ганнівка, Анатолівка, Мар’янівка, Червінка Тишківської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області.