УВАГА!! НЕРЕСТ -2024!!!

Новоукраїнська міська рада та Державна екологічна інспекція Придніпровського округу (Дніпропетровська та Кіровоградська області) повідомляє, що з 1 квітня 2024 року розпочинається період нересту водних біоресурсів. Наказом Управління Державного агентства з розвитку меліорації та рибного господарства та продовольчих програм у Кіровоградській області № 71 від 22.03.2024 встановлено весняно-літню заборону на лов водних біоресурсів у 2024 році:

-         у всіх річках (їх частинах) та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками та затонами) з 01 квітня по 20 травня;

-         у водосховищах з  01 квітня по 09 червня;

Нагадуємо, що відповідно до Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 19.09.2022 року № 700 затверджені нові Правила любительського рибальства, які необхідно обов’язково дотримуватись усім без виключення громадянам для уникнення дисциплінарної, адміністративної, цивільної і кримінальної відповідальності.

Інші оголошення

Всі оголошення