Розпорядження про проведення чергової 60 сесії Новоукраїнської міської ради восьмого скликання

Розпорядження

01  квітня  2024 року                                                                                         № 60

Про проведення чергової

шістдесятої сесії Новоукраїнської

міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради (зі змінами), затвердженого рішенням міської ради  від 24 листопада  2020 року              № 6:

1. Скликати чергову шістдесяту сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 16 квітня  2024 року о 10.00 годині в приміщені актової зали Новоукраїнської дитячої музичної школи.

1. На порядок денний винести питання:
  1.   Про вшанування пам'яті.

2)  Про освітні рівні Новоукраїнського ліцею "Лідер" Новоукраїнської міської ради.

3)  Про реорганізацію виконавчих органів Новоукраїнської міської ради.

4)  Про затвердження базової мережі закладів культури Новоукраїнської

міської ради.

5)  Про прийняття у комунальну власність.

6)  Про передачу в господарське відання комунального майна

7)  Про передачу комунального майна в оперативне управління.

8)    Про затвердження заходів Програми розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг у новій редакції.

9)  Про затвердження розпоряджень Новоукраїнського міського голови.

10)   Про розгляд клопотань.

11)  Про внесення  змін до рішення  міської ради від  19 грудня  2023 року  №  1340 "Про  бюджет  Новоукраїнської  міської територіальної громади на                  2024  рік".

12)    Про розгляд питань землекористування та землевідведення.

3. Заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів виконкому Новоукраїнської міської ради, в межах повноважень, взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання комісій  09, 11 та 12 квітня  2024 року.

Міський голова                                                                     Олександр  КОРІННИЙ