Рекультивація місць видалення відходів на території Новоукраїнської міської територіальної громади (квітень 2024 р.)

Обгрунтування закупівлі

Рекультивації місць видалення відходів (мвв) на території на чотирьох старостатів та міських сміттєзвалищ, на які щороку вивозиться близько 10 000т відходів, для забезпечення раціонального використання площі мвв, послідовного шарування та запобігання рознесення вітром сміття за межі сміттєзвалища. Шляхом математичного розрахунку та аналізу закупівель попередніх років прорахували, що для підтримки в належному стані мвв потрібно 292 000,00 грн. для підгортання 3350т сміття та планування та відновлення близько 4 км доріг.