Нові мешканці Новоукраїнської громади - із числа внутрішньо переміщених осіб, приєднались до весняної акції благоустрою.

Вони прибирали на одному із перших дитячих майданчиків, побудованих за ініціативою та участю громадськості. Вже другий рік поспіль жителі комунальної установи "Центру перебування ВПО" опікуються саме цією локацією, що знаходиться біля Піщанобрідського мосту на вул. Гетьманська (стара назва вул. Мокряка).

Вони прибрали сміття, суху паросль і торішнє опале листя, обкопали клумби й декоративні кущі. На черзі - фарбування елементів обладнання. Також жителі Центру постійно дбають про чистоту прилеглої території до свого тимчасового місця проживання, із мріями та сподіваннями на повернення до своїх рідних домівок

Дякуємо усім, хто долучається до весняної толоки, разом зробимо нашу громаду кращою!