Інформація про організацію роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради у І кварталі 2024 року

про організацію роботи із зверненнями громадян, що надійшли до

виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради у І кварталі 2024 року

Загальна кількість звернень, що надійшли у І кварталі 2024 року – 68 (у 2023 році – 59).

У І кварталі 2024 року на особистому прийомі прийнято 26 громадян (у 2023 році – 13), письмових звернень надійшло 9 (у 2023 році – 7), електронних, які надійшли через органи влади – 33 (у 2023 році – 39).

Протягом І кварталу 2024 року надійшло 18 звернень через Кіровоградський регіональний контактний центр (в т.ч. через урядову "гарячу лінію" – 12), на які було своєчасно надано інформацію про результати розгляду з наданням копії відповіді РКЦ.

Протягом звітного періоду надійшло 1 колективне звернення (у 2023 році – 4).

Кількість громадян, які звернулися, – 68. За звітний період надійшло 2 неодноразових звернення (у 2023 році – 4).

Надійшло 1 звернення від учасника бойових дій, від осіб з інвалідністю І-ІІІ групи – 2, 1 від одинокої матері. Звернень від осіб з інвалідністю внаслідок війни, Героїв України, від жінок, яким присвоєне почесне звання України "Мати-героїня" протягом звітного періоду не надходило.

У І кварталі 2024 року до виконавчого комітету скарг на дії посадових осіб не надходило.

За результатами розгляду звернень громадянам надані письмові або усні відповіді у терміни, які не перевищували обумовлені статтею 20 Закону України "Про звернення громадян".