Увага! Опитування.

З метою визначення потреб мешканців громади у соціальних послугах управлінням соціального захисту та охорони здоров’я Новоукраїнської міської ради проводиться анкетне опитування. Пропонуємо всім небайдужим взяти участь у опитуванні, відповісти на питання, які допоможуть удосконалити існуючі та визначити потребу у створенні нових соціальних послуг.

Анкета є анонімною, її результати будуть використані виключно в узагальненому вигляді.

Це опитування допоможе:

•   виявити та проаналізувати потреби осіб, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах у соціальних послугах;

•   зрозуміти, які послуги вам потрібні;

•   проаналізувати якість надання соціальних послуг, які надаються в громаді;

•   визначити пріоритети щодо організації надання соціальних послуг;

•   визначити, яку ви очікуєте допомогу від міської влади;

•   у прийнятті рішень щодо розширення переліку та збільшення кількості необхідних послуг, залучення необхідної кількості працівників надавачів соціальних послуг:

•   внести рекомендації щодо розробки програм розвитку системи надання соціальних послуг.

Посилання: http://surl.li/srjrr