Розпорядження про скликання засідання виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради

Розпорядження

01  травня 2024 року                                                                                      № 76

Про скликання засідання виконавчого

комітету Новоукраїнської міської ради

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42, статті 53 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Скликати засідання виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради 16 травня 2024 року о  14 год. 00 хв. в приміщенні виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради, за адресою: місто Новоукраїнка, вулиця Покровська, 70.

2. До порядку денного засідання внести питання:

про погодження звіту про виконання бюджету Новоукраїнської  міської територіальної громади за І квартал 2024 року;

про підготовку комунальних закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2023-2024 років;

про підсумки проведення місячника благоустрою;

про схвалення проєкту рішення міської ради;

про робочу групу з оцінювання корупційних ризиків;

про квартирний облік;

питання опіки та піклування;

питання, пов’язані із захистом прав дитини;

розгляд заяв, клопотань (в разі надходження);

інші.

3. Загальному відділу виконавчого комітету міської ради довести дане розпорядження до відома членів виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради та керівників виконавчих органів міської ради та інших зацікавлених осіб.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                     Олександр КОРІННИЙ