Розпорядження про проведення чергової 61 сесії Новоукраїнської міської ради восьмого скликання

Розпорядження

01 травня  2024 року                                                                                         № 78

Про проведення чергової

шістдесят першої сесії Новоукраїнської

міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради (зі змінами), затвердженого рішенням міської ради  від 24 листопада  2020 року              № 6:

1. Скликати чергову шістдесят першу сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 21 травня  2024 року о 10.00 годині в приміщені актової зали Новоукраїнської дитячої музичної школи.

1. На порядок денний винести питання:
  1.   Про вшанування пам'яті.

2)  Про затвердження  фінансового плану  КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської міської ради на 2024 рік у новій редакції.

3)  Про затвердження звіту про виконання фінансового плану  КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Новоукраїнської міської ради за                              І квартал 2024 року.

4)  Про затвердження  фінансового плану  КНП "Новоукраїнська міська лікарня" Новоукраїнської міської ради на 2024 рік у новій редакції.

5)  Про затвердження звіту про виконання фінансового плану  КНП "Новоукраїнська міська лікарня" Новоукраїнської міської ради за І квартал 2024 року.

6)  Про затвердження  фінансового плану КП "Водокомунгосп" на 2024 рік у новій редакції.

7)  Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КП "Водокомунгосп" за І квартал 2024 року.

8)    Про затвердження  фінансового плану Новоукраїнського ЖКП на 2024 рік у новій редакції.

9)  Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Новоукраїнського ЖКП за І квартал 2024 року.

10)   Про погодження внесення змін до договору оренди комунального

майна.

11)   Про затвердження актів приймання-передачі.

12) Про затвердження Положення про робочу групу з місцевого економічного розвитку Новоукраїнської міської територіальної громади.

13)   Про перейменування об’єктів топоніміки.

14)  Про структуру управління освіти, культури, молоді та спорту Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області.

15)  Про затвердження положення про управління освіти, культури, молоді та спорту Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області.

16)  Про структуру виконавчих органів Новоукраїнської міської ради з             01 червня 2024 року.

17)  Про структуру КЗ "Новоукраїнський міський центр соціальних служб " з 01 червня 2024 року.

18)  Про внесення змін до Програми підтримки внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб у зв`язку із введенням воєнного стану на 2023-2026 роки.

19)  Про внесення змін до Програми місцевих стимулів для медичних працівників Новоукраїнської міської територіальної громади на 2021-2026 роки.

20)  Про затвердження робочої групи з питань формування бюджету Новоукраїнської міської територіальної громади на 2025-2027 роки.

21)   Про затвердження Плану заходів щодо формування та виконання міського бюджету Новоукраїнської міської територіальної громади на 2025-2027 роки.

22)  Про затвердження звіту про виконання бюджету Новоукраїнської міської територіальної громади за І квартал 2024 року.

23)   Про фінансове забезпечення реалізації на 2024 рік Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Новоукраїнської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.

24)   Про розгляд клопотань.

25)  Про внесення  змін до рішення  міської ради від  19 грудня  2023 року  №  1340 "Про  бюджет  Новоукраїнської  міської територіальної громади на                  2024  рік".

26)    Про розгляд питань землекористування та землевідведення.

3. Заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів виконкому Новоукраїнської міської ради, в межах повноважень, взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.

4. Головам постійних комісій провести засідання комісій  14, 16 та 17 травня  2024 року.

Міський голова                                                                     Олександр  КОРІННИЙ