Оголошення про збір пропозицій та ідей до проектів Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської  територіальної громади на 2025 рік

  • 163

Фото без опису

З 16 травня по 13 червня 2024 року проводиться збір пропозицій та ідей до проектів Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської  територіальної громади на 2025 рік.

Під час консультацій, спрямованих на знайомство з Вашою думкою стосовно наповнення проєктів документів, ми розраховуємо на Ваші пропозиції. Вони дозволять  доповнити або розширити програми, наповнити їх новими ідеями та проектами.

Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який прагне долучитись до процесу  наповнення проектів  Програми соціально-економічного та культурного розвитку Новоукраїнської міської  територіальної громади на 2025 рік.

Просимо Вас до 13 червня 2024 року  включно наповнювати форму пропозиціями та ідеями із зазначенням контактних даних. Посилання на форму 

В подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані у документи та передані на розгляд Новоукраїнської сесії міської ради для затвердження.