З 27 червня по 2 липня у Новоукраїнській громаді проводиться опитування для представників місцевого бізнесу.

Шановні представники місцевого бізнесу! Запрошуємо долучитись до розвитку громади та збору ідей для місцевого економічного розвитку Новоукраїнської міської територіальної громади.

Опитування здійснюється у рамках реалізації компоненту Програми USAID DOBRE "Місцевий економічний розвиток", спрямований на покращення спроможності органів місцевого самоврядування у сфері місцевого економічного розвитку, оцінки бізнес-клімату в громаді, визначення основних проблем та перспектив розвитку громади на майбутнє.

Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку Новоукраїнської територіальної громади.

Заздалегідь дякуємо за Ваш час і рекомендації!

Для проходження опитування просимо заповнити форму за наданим посиланням:

Анкета для заповнення

Опитування проводиться до 02 липня 2024 року.