Про вивчення думки жителів м. Новоукраїнка щодо присвоєння нової назви топонімічному об’єкту

Розпорядження

18 липня 2024 року                                                                                      № 125

Про вивчення думки жителів

м. Новоукраїнка щодо присвоєння

нової назви топонімічному об’єкту

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 5 Закону України "Про географічні назви", Закону України "Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії", враховуючи рекомендації українського інституту національної пам'яті України та топонімічної комісії щодо визначення назв вулиць, провулків та інших об'єктів топоніміки на території Новоукраїнської міської територіальної громади (далі – комісія), з метою вивчення думки жителів м. Новоукраїнка щодо присвоєння нової  назви топонімічному об’єкту:

1. Здійснити з 22 липня 2024 року по 04 серпня 2024 року вивчення думки жителів м. Новоукраїнка щодо присвоєння нової назви наступному  топонімічному об’єкту: вулиця Володимира Короленка (далі – топонімічний об’єкт).

2. Вивчення громадської думки щодо перейменування топонімічного об’єкту провести у формі електронних консультацій та письмових повідомлень.

3. Відділу організаційної роботи та інформації виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради:

забезпечити своєчасну організацію та проведення відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи з жителями м. Новоукраїнка;

створити умови для проведення електронних консультацій щодо перейменування топонімічного об'єкту.

4. Відділу культури і туризму виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради:

надати відділу організаційної роботи та інформації виконавчого комітету міської ради необхідну інформацію для проведення електронних консультацій;

створити умови для можливості населенню, яке проживає на території, де розташований топонімічний об’єкт, подати пропозиції (зауваження) щодо перейменування топонімічної назви шляхом письмових повідомлень.

систематизувати пропозиції учасників громадського обговорення та до            06 серпня 2024 року надати комісії відповідну узагальнену інформацію.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Руденка О.М.

Заступник міського голови                                                         Людмила БІЛОКОЗ