Про вивчення думки жителів м. Новоукраїнка щодо присвоєння нової назви топонімічному об’єкту

Фото без описуВідповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 5 Закону України "Про географічні назви", Закону України "Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії", враховуючи рекомендації українського інституту національної пам'яті України та топонімічної комісії щодо визначення назв вулиць, провулків та інших об'єктів топоніміки на території Новоукраїнської міської територіальної громади (далі – комісія), з метою вивчення думки жителів м. Новоукраїнка щодо присвоєння нової  назви топонімічному об’єкту, Новоукраїнська міська рада проводить  вивчення думки жителів м. Новоукраїнка щодо присвоєння нової назви наступному  топонімічному об’єкту: вулиця Володимира Короленка.

Просимовас взяти участь у обговоренні питання щодо перейменування вулиці Володимира Короленка на вулицю Солідарності.

Висловити думку ви маєте можливість через електронну форму за посиланням

Також свої пропозиції ви можете надіслати на електронну адресу відділу культури і туризму виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.