Розпорядження про проведення позачергової 66 сесії Новоукраїнської міської ради восьмого скликання

Розпорядження

27 серпня  2024 року                                                                                         № 145

Про проведення позачергової

шістдесят шостої сесії Новоукраїнської

міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради (зі змінами), затвердженого рішенням міської ради від 24 листопада 2020 року № 6:

1. Скликати позачергову шістдесят шосту сесію Новоукраїнської міської ради восьмого скликання 29 серпня  2024 року о 14.00 годині в приміщені виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради.

1. На порядок денний винести питання:

про внесення змін до Комплексної програми підтримки військовослужбовців Сил територіальної оборони та Збройних Сил України на 2024 рік;

про впровадження інституту помічника ветерана в Новоукраїнській міській територіальній громаді;

про розгляд клопотань;

про внесення змін до рішення міської ради від 19 грудня 2023 року   №  1340 "Про  бюджет  Новоукраїнської  міської територіальної громади на 2024  рік";

про склад виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради;

про визначення замовника будівництва по об'єкту "Аварійно-відновлювальні роботи існуючої водовипускної споруди № 1на річці Чорний Ташлик у м. Новоукраїнка Кіровоградської області"

про передачу комунального майна в оперативне управління;

про замовника будівництва.

1. Заступникам міського голови, керівникам структурних підрозділів виконкому Новоукраїнської міської ради, в межах повноважень, взяти участь у підготовці проектів рішень та розгляді вказаних питань.
  2. Головам постійних комісій провести засідання комісій  28 - 29 серпня  2024 року.

Міський голова                                        Олександр  КОРІННИЙ