Інформаційна година на тему: “Ймовірні корупційні ризики в бюджетному процесі”

5 вересня о 15.00 у Новоукраїнці відбудеться інформаційна година на тему: “Ймовірні корупційні ризики в бюджетному процесі”.

Прямий ефір відбудеться на сторінці Антикорупційний штаб.

Спікери зустрічі:

Антоніна Колпак, начальник фінансового управління міської ради Новоукраїнки;

Лариса Богданова, керівниця виконавчого комітету Новоукраїнки.

Модеруватиме захід Сергій Мовчан.

Питання до обговорення:

1. Етапи формування бюджету;

2. Формування дохідної частини бюджету. Можливе лобіювання посадовими особами інтересів певних суб’єктів господарювання щодо освоєння ними безпідставних або надмірних обсягів ресурсів;

3. Процес формування видаткової частини бюджету;

4. Виконання бюджету. Можливість створення посадовими особами або представниками депутатського корпусу умов для нецільового використання матеріальних та фінансових ресурсів. Потенційне лобіювання посадовими особами інтересів певних суб’єктів;

5. Ризики при використанні субвенцій з інших бюджетів та надання субвенцій іншим бюджетам.

Залишайте свої питання в коментарях і спеціалісти дадуть на них відповідь під час інформаційної години.

Напрацювання антикорупційних програм здійснюється у межах проєкту “Розробка дієвих інструментів для забезпечення прозорої та підзвітної діяльності у 5 громадах” за підтримки Національного демократичного інституту (NDI).