Розпорядження про перенесення чергової 69 сесії Новоукраїнської міської ради восьмого скликання

Розпорядження

22 жовтня  2024 року                                                                                        № 191

Про перенесення дати проведення чергової

шістдесят дев’ятої сесії Новоукраїнської

міської ради восьмого скликання

Відповідно до частин 4 та 5 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламенту Новоукраїнської міської ради (зі змінами), затвердженого рішенням міської ради  від 24 листопада  2020 року              № 6, у зв’язку з відсутністю кворуму:

1. Перенести дату чергової шістдесят дев’ятої сесії Новоукраїнської міської ради восьмого скликання на 30 жовтня  2024 року.

Пленарне засідання провести о 10.00 годині в приміщені актової зали Новоукраїнської дитячої музичної школи.

Міський голова                                                                     Олександр  КОРІННИЙ