Допомога ЮНІСЕФ Новоукраїнській громаді

У рамках співпраці із нашими партнерами реалізовано чимало проектів для дітей та молоді. На сьогодні така співпраця спрямована на допомогу українцям, які постраждали в наслідок війни.

Для багатодітних родин та родин, які виховують дітей з інвалідністю передбачено грошові виплати від фонду, про це вже було повідомлено на наших інформаційних ресурсах.

А нещодавно ЮНІСЕФ було надано гуманітарну допомогу КНП "Новоукраїнська міська лікарня" – 72 ковдри, які розподілені між відділеннями зазначеного медичного закладу.

Щиро дякуємо нашим партнерам за  допомогу! Впевнені , що і надалі вони будуть допомагати жителям нашої громади у складні часи війни, а в подальшому, у мирний час, продовжимо розвивати комфортне середовище для дітей та молоді!