Виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради оголошує конкурси  на начальника служби  у справах дітей Новоукраїнської міської ради

  • 164

Оголошення про проведення  конкурсів  на  заміщення  вакантних  посад

Виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради оголошує конкурси  на начальника служби  у справах дітей Новоукраїнської міської ради

Вимоги до учасників конкурсу:

громадянство України, досконале  володіння державною мовою, вища освіта              (педагогічна, юридична, соціальний захист, публічне управління) не нижче ступеня магістра, спеціаліста, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, володіння знаннями чинного законодавства з питань захисту дітей.

 

головного спеціаліста служби у справах дітей Новоукраїнської міської ради ( 2 вакантні посади)

Вимоги до учасників конкурсу:

громадянство України, досконале  володіння державною мовою, вища освіта (педагогічна, юридична, соціальний захист, публічне управління) не нижче ступеня бакалавра; без вимог до стажу роботи, володіння знаннями чинного законодавства з питань захисту дітей.

 

Учасникам конкурсу до конкурсної комісії виконавчого комітету міської ради (м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 70, ІІ поверх,  каб. № 7) необхідно подати  такі  документи: заяву на ім’я голови конкурсної комісії; особову картку (форма П-2ДС); 2 фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; документа, що засвідчує рівень володіння державною мовою; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Декларація кандидата на посаду, якщо особу призначено на вакантну посаду в органах місцевого самоврядування у період дії воєнного стану подається у період з 00 годин 00 хвилин дня, наступного за днем припинення чи скасування воєнного стану, до 00 годин 00 хвилин відповідного числа третього місяця від такого дня.

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу в районній газеті "Новоукраїнські новини".

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається посадовою особою,  відповідальною за кадрову роботу.

------------------------