Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

  • 100

1. Виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

головного спеціаліста відділу молоді та спорту виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради;

адміністратора відділу (центру) надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради;

головного спеціаліста відділу соціального захисту Управління соціального захисту та охорони здоровя Новоукраїнської міської ради.

Вимоги до учасників конкурсу на заміщення вакантних посад головного спеціаліста відділу молоді та спорту виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради та головного спеціаліста відділу соціального захисту Управління соціального захисту та охорони здоров’я Новоукраїнської міської ради:

         громадянство України, досконале  володіння державною мовою, вища освіта не нижче ступеня бакалавра відповідного спрямування; без вимог до стажу роботи, володіння знаннями чинного законодавства відповідного спрямування.

        Вимоги до учасників конкурсу на заміщення вакантної посади адміністратора відділу (центру) надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради:

         громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта  не нижче ступеня магістра, спеціаліста; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

2. Учасникам конкурсу до конкурсної комісії виконавчого комітету міської ради (м. Новоукраїнка, вул. Покровська, 70, ІІ поверх,  каб. № 7) необхідно подати  такі  документи: заяву на ім’я голови конкурсної комісії; особову картку (форма П-2ДС); 2 фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; документа, що засвідчує рівень володіння державною мовою; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування                       (тип декларації - декларація кандидата на посаду), у порядку, визначеному Законом України "Про запобігання корупції" за минулий рік.

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу в районній газеті "Новоукраїнські новини".

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається посадовою особою,  відповідальною за кадрову роботу.

------------------------