Шановні мешканки і мешканці громади!

Триває робота над оновленням Стратегії розвитку Новоукраїнської територіальної громади до 2027 року. Це документ, який діагностує поточний стан громади, проблеми та потреби мешканців, визначає бачення та цілі розвитку, а також комплекс заходів, які необхідно виконати у складний період війни та після її закінчення. Документ також стане основою для подання заявок на отримання додаткового зовнішнього фінансування проєктів розвитку нашої громади. Вже розроблено попередню схему стратегічних та оперативних цілей і завдань, які будуть реалізовуватися за допомогою інвестиційних і не інвестиційних проєктівСаме зараз триває етап цієї роботи, який полягає у збиранні ідей для проєктів, які сприятимуть відбудові та розвитку нашої громади. Ми запрошуємо Вас надсилати свої ідеї і потреби за допомогою цієї форми до 07.10.2024. Це займе у Вас 5-10 хвилин. Опитування є повністю анонімним. Усі пропозиції будуть проаналізовані для можливого використання у Стратегії. Дякуємо за Вашу участь!