Повідомлення  про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

• Переглядів: 95

Повна назва документа державного планування:   Програма соціально-економічного та культурного розвитку  Новоукраїнської міської територіальної громади на 2024 рік (далі Програма).

• Переглядів: 63

Повна назва документа державного планування:   План соціально-економічного розвитку Новоукраїнської міської територіальної громади на 2024-2026 роки (далі План).