Освітяни Новоукраїнської громади стали призерами обласного туру конкурсу "Учитель року - 2023".

28 рік в Україні проходить всеукраїнський конкурс "Учитель року".

У цьому році конкурс проводиться у номінаціях: "Захист України", "Основи здоров'я", "Фізична культура" та "Початкова освіта".

Нашу громаду в обласному турі всеукраїнського конкурсу  представляли:

у номінації "Захист України", який проводився вперше:

КОНДРАТЬЄВ  Сергій  Володимирович,  учитель  предмета  "Захист

України",  Новоукраїнського  ліцею  "Лідер"  Новоукраїнської  міської  ради

Кіровоградської області;

у  номінації "Основи здоров'я":

РАТУШНА  Світлана  Василівна,  учитель  основ  здоров'я, Новоукраїнського ліцею  "Лідер"  Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області;

ХМЕЛЯР  Катерина  Миколаївна,  учитель  основ  здоров'я, Новоукраїнського  ліцею № 6  Новоукраїнської  міської  ради  Кіровоградської області.

у номінації "Фізична культура":

ТІТЕНКО  Ірина  Олександрівна,  учитель  фізичної  культури, Новоукраїнського  ліцею №  6  Новоукраїнської  міської  ради  Кіровоградської

області.

До фінального етапу обласного туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2023" дійшли вчителі Новоукраїнського  ліцею  "Лідер"  Новоукраїнської  міської  ради Кіровоградської області.

Наші вчителі чотири дні проходили випробування  під часті звуки сирен, без світла, інтернету, але змогли успішно презентувати свої авторські матеріали.

Сьогодні, 02 лютого 2023 року, в Кіровоградській обласній військовій адміністрації відбулася церемонія відзначення переможців та лауреатів обласного туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2023".

За результатами конкурсу:

• КОНДРАТЬЄВ  Сергій  Володимирович,  учитель  предмета  "Захист

України", переможець обласного конкурсу, який зайняв І місце;

• РАТУШНА  Світлана  Василівна,  учитель  основ  здоров'я, лауреат обласного конкурсу за зайняте ІІ місце.

Вітаємо із результативним та успішним закінченням участі в обласному турі всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2023"!  Бажаємо нашим переможцям мирного неба, професійного злету, життєвих перемог. Живіть, працюйте і творіть в ім'я нашої єдиної і незалежної України!

Бажаємо Сергію достойно представити нашу громаду на всеукраїнському конкурсі "Учитель року – 2023"!