У Центрі комплексного перебування ВПО у Новоукраїнській громаді замінено вікна на енергозберігаючі.

Для відновлення енергосистеми країни важливий кожен збережений кіловат. Необхідною складовою цього процесу є заходи з теплозбереження.

У Центрі комплексного пребування ВПО у Новоукраїнській громаді замінено 17 вікон на нові енергозберігаючі та шумоізолюючі склопакети, що дозволить зменшити витрати тепла, забезпечить економію коштів на енергоносії, створить більш комфортні умови проживання для внутрішньо переміщених осіб.

Покращенню умов проживання ВПО у Центрі сприяла співпраця Новоукраїнської міської ради із ГО Десяте Квітня , яка, окрім заміни вікон, надавала й іншу гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб.